İzmir Kâtip Çelebi Ünivesitesi Slogan

“Eğitimde Büyük Veri Uygulamaları” Tamamlandı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinin (İKÇÜ) yürütücülüğünde, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Çiğli Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen “TÜBİTAK 4005 Eğitimde Büyük Veri Uygulamaları ve Öğrenme Analitikleri” projesi kapanış oturumlarıyla tamamlandı.

Beş gün süren bilimsel oturumların yanı sıra katılımcılar,  Su Ürünleri Fakültesi Eğitim ve Araştırma Birimine ait Deniz Canlıları Koleksiyon Merkezi,  Akıllı Fabrika Yenilik Merkezi ve Akıllı Üretim Sistemleri Uygulamaları Laboratuvarı’nı da inceleme fırsatı edindiler.

“TÜBİTAK 4005 Eğitimde Büyük Veri Uygulamaları ve Öğrenme Analitikleri” projesinin kapanış etkinliği İKÇÜ Hekim Hacı Paşa Konferans Salonunda gerçekleştirildi.   Proje Yürütücüsü İKÇÜ Tıp Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Agâh Tekindal ile eğitimlere katılan öğretim üyeleri ile BİLSEM eğitmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilen belge takdim törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Turan Gökçe katıldı.

Kapanış oturumunda ilk olarak proje yürütücüsü Doç. Dr. Mustafa Agâh Tekindal tarafından proje süreci değerlendirildi. İKÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Turan Gökçe de, “Projemize destek veren tüm paydaş kurumlarımızı, proje yürütücümüzü ve ekibini, siz değerli katılımcılarımızı yürekten kutluyor, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinde sizleri ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyorum.” diye konuştu.

Prof. Dr. Gökçe’nin konuşmasının ardından proje yürütücüsü, uzmanlar, eğitmenler, rehberler ile gönüllülere teşekkür belgelerinin verilmesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile kapanış etkinliği sonlandırıldı.

İlgili Resimler


Menüyü Kapat